DomůMail

sítě

Sítě jsou nedílnou součástí dnešních oken, které Vám zpříjemní Vaše bydlení. Pevné sítě jsou nejčastějším řešení ochrany proti hmyzu a komárům. Síť je vyrobena z hliníkového předepjatého profilu, který zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, což ji dodává dlouholetou trvanlivost. Je možno ji uchytit buď na obrtlíky nebo v případě plastových oken na Z háčky, které umožňují uchycení sítě na okno bez jakéhokoli vrtání. Novinkou je křídlový profil, který zasedne do rámu okna. Síť z tohoto profilu je montovaná na háčky, takže nedochází k vrtání do okna a dokonale splyne s oknem.

Pevné sítě

Nejčastější řešení ochrany proti hmyzu a komárům. Síť je vyrobena z hliníkového předepjatého profilu, který zaručuje trvalé vypnutí síťoviny a odolává nepříznivým klimatickým podmínkám. Síťovina je vyrobena ze skelného vlákna potaženého plastem, čož ji dodává dlouholeté trvanlivosti. Síť je možno uchytit buď na obrtlíky, nebo v případě plastových oken na Z háčky, které umožňují uchycení sítě na okno bez jakéhokoli vrtání.

Rolovací sítě

Tam, kde je nutné se dostat z okna je třeba volit rolovací síť. Celá konstrukce sítě je z hliníkového profilu, které odolávají nepříznivým povětrnostním podmínkám.

Dveřní sítě

Ochrana proti hmyzu a komárům v místech dveří je řešena pomocí dveřních sítí. Ty jsou vyrobeny z dostatečně silného hliníkového profilu. Dveře jsou opatřeny samozavíratelnými panty, popřípadě okopovou se středovou lištou.

 

Pěsta Jiří © 2009   |  web by WebCzech.cz