DomůMail

wood Line

Žaluzie WOOD LINE jsou určeny především k montáži na euro okna. Sladění lamel, dřevěných krycích lišt spodních profilů a ostatních komponentů vytvoří dokonalý design Vašeho okna a interiéru.

Na první pohled je tato žaluzie k nerozeznání od klasické dřevěné a má tu výhodu, že při vytažení nevytváří vysoký bal a nedochází tedy ke snížení světlosti okna.

Lamely jsou provedeny v dokonalé imitaci dřeva jak tónem zabarvení tak věrným žilkováním dřeva. Krycí lišta a spodní profil jsou zhotoveny ze dřeva lípy nebo ramínu, které se vyznačují výbornou stabilitou. Samozřejmostí je sladění těchto profilů, vytahovacího pásku a žebříčku s tónem zvolených lamel.

Tyto žaluzie lze provést v standardním i domykavém provedení a široký výběr odstínů dřeva dává možnost téměř každému vybrat si to pravé pro svá okna a interiér.

Technicky je základ wood line postaven na mechanice žaluzie euro desing. Ovládání je velice snadné a jednoduché a veškerá manipulace je prováděna pomocí kuličkového řetízku, který naklápí lamely do požadované polohy a současně celou žaluzii vytahuje.

K fixování žaluzie slouží fixační struny, které jsou uchyceny v rámu okna fixačním kolíčkem. Všechny uchycovací komponenty jsou skryty oku, takže nedochází k narušování estetického dojmu.

WOOD LINE nachází uplatnění všude tam, kde chcete skloubit krásu "dřeva" a účelnost zastínění.
eurookna - woodline

 

Pěsta Jiří © 2009   |  web by WebCzech.cz